PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470313}
6,0 4 347
ocen
6,0 10 1 4347
Do Czech razy sztuka
powrót do forum filmu Do Czech razy sztuka

Jeżeli chodzi o czeskie kino,to jest to niestety kolejne po Franciszku Kobieciarzu rozczarowanie.Mimo iż film nie jest długi,to bardzo przynudza.Nie czułem żadnej wiezi z bohaterem,było mi zupełnie obojętne,czy facet wróci do swojej żony,czy też trafi na jakąś inną wymarzoną.Taki film wyprany z emocji.

ocenił(a) film na 4
kleju30

dokładnie, mam to samo. Kompletnie obojętne było mi co stanie się z głównym bohaterem. Nuda i tylko kilka
fajnych tekstów. Patent z szopką i dinozaurem zaczerpnięty z Jasia Fasoli... Szkoda czasu na ten film.

ocenił(a) film na 4
kleju30

zgadzam się z przedmówcami. Gdy zobaczyłem że główną role gra Machacek , to stwierzdziłem że trzeba go obejrzeć bo bardzo cenię tego aktora, niestety kompletnie mnie rozczarował...

ocenił(a) film na 4
tomek88

Dokładnie z tego samego powodu - głównego bohatera zobaczyłam ten film i podobnie jak grono tutaj zebrane stwierdzam, że film był po prostu nudny. Nastawiłam się, że czeskie kino i dobry aktor, a tu rozczarowanie oboma faktami.
Mam tylko nadzieję, że następna wybrana przeze mnie produkcja okaże się ciekawsza

ocenił(a) film na 3
kleju30

Ja tylko się cieszę, że nie byłem na tym w kinie, a była taka możliwość. Są komedie, które nie śmieszą, ale ogląda się je przyjemnie i wspomina bardzo miło. W tym przypadku humor był na żenującym poziomie, a obejrzenie nie sprawiło mi żadnej przyjemności.

kleju30

"było mi zupełnie obojętne,czy facet wróci do swojej żony,czy też trafi na jakąś inną wymarzoną."

To czy facet wróci do swojej żony, czy też trafi na jakąś inną, wymarzoną nie miało kompletnie znaczenia w tym filmie, bo nie o tym była fabuła. Nastawiliscie sie (razem z reszta narzekaczy w tym wątku) na komedie romantyczną, a tu masz ci los - klops. Po pierwsze, film nie jest komedią, tylko filmem obyczajowym, a po drugie to nie romantczne amerykanskie filmidło z cyklu "czy nasz bohater bedzie z tą panią, czy moze jednak z tamtą" . No ludzie... - trzeba wiedziec co sie oglada.

kleju30

Najslabszy czeski film od lat!

ocenił(a) film na 4
kleju30

Masz rację, niestety. I - podejrzewam - to se vrati, albowiem Czesi seryjnie już walą kino... czeskie. No tak, niby nic w tym dziwnego, ale to, co było dobre jeszcze nawet kilka lat temu, dziś jest odcinaniem kuponów: normalni ludzie, z życia wzięte, gorzko-śmiesznie, mądrości ludzi zwyczajnych itd. itp. To - jak słusznie zauważyłeś(aś) - nudzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones