PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159043}

Na złamanie karku

Horem pádem
7,3 2 693
oceny
7,3 10 1 2693
6,8 5
ocen krytyków
Na złamanie karku
powrót do forum filmu Na złamanie karku

Jak dla mnie filmy europejskie biją na głowę amerykańskie kino... ale to taka mała dygresja:)
Co tu dużo pisać:) jak dla mnie spełnia oczekiwania. Piękne zdjęcia lubię filmy robione w tym stylu. Podobał mi się wątek hinduskiego dziecka, szczególnie jego ukrywanie przed kolegą kibolem:)
Polecam

ocenił(a) film na 8
enigmatycznie

Tak kino europejskie zdecydowanie rządzi, a amerykńskie jest tylko nastawione na zbijanie kaski (oczywiście znajdą się i też wartościwe filmy , nie generalzujmy)
Film bardzo dobry, w charakterystycznym czeskim stylu , Jiří Macháček gwaratuje poziom. Najbardziej podobała mi se akcja na komisariacie skąd my to znamy :). Czyżby czesi zaczynali mieć problemy z imigrantami tak jak francuzi?. Trochę mi to przypomina pewne francuskie filmy

ocenił(a) film na 8
jamesbond007

Zgadzam się z Tobą, że nie można generalizować:) zdarzyło mi się niejednokrotnie natrafić na genialny amerykański film zresztą kocham "Pulp Fiction" więc no... Tylko bardzo denerwuje mnie fakt, że o tych filmach mało się słyszy, w przeciwieństwie do żałosnych superprodukcji z bezsensowną fabułą nastawioną tylko na ilość widzów sprawgnionych niewymagającej myślenia pustej rozrywki...

ocenił(a) film na 10
jamesbond007

Podzielam wasze zdanie. Spośród tych czeskich filmów, który obejrzałem nie wiem co jest lepsze: czy Otik, Na złamanie karku czy Samotni. Mimo, że każdy z nich jest inny to mają w sobie to coś.
Co do Macháčka to trzeba stwierdzić, że ma talent i umie go wykorzystać. Ledwo co go poznałem w tym filmie, głos też całkiem inny;). Śmiało mogę powiedzieć, że to mój ulubiony aktor.

enigmatycznie

Podzielam fascynację czeskim kinem.Jeśli chodzi o film to pierwszorzędny:)

kasienka835

"Na złamanie karku" to świetny film, w którym z czarnego humoru wyłaniają się poważne problemy. Szczerze polecam.

enigmatycznie

Witam :) Potrzebuję pomocy - szukam tytułu filmu, który widziałem około 15-18 lat temu. Film był czeski lub raczej czechosłowacki i nieźle pokręcony :) Treść filmu pamiętam bardzo mgliście: w zamku niedaleko wioski mieszkał jakiś szalony wynalazca (chyba nie był to przyjemny facet he he), do zamku chcieli dostać się jacyś ludzie którzy szukali zaginionej kobiety (chyba była to jakaś aktorka lub gwiazda operowa). Na końcu okazuje się że ta poszukiwana pani była chyba jakiś robotem lub innego rodzaju mechanicznym tworem... Film zrobił na mnie niesamowite wrażenie - wiem że mój opis jest kiepski, ale być może ktoś z Was go widział i wpadnie o jaki tytuł chodzi, lub może ktos ma go w swojej filmotece. W każdym razie : PLEASE HEEELP ! :)

ocenił(a) film na 8
HADERAH

Ten film to "Tajemnica zamku w Karpatach" :)

ocenił(a) film na 8
enigmatycznie

Europejskie kino jest the best!!!! ;-) a film godny polecenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones